Jeżeli cenisz sobie niezależność i szukasz partnerskiej współpracy z dostawcą - trafiłeś pod właściwy adres. Znając obecną sytuację na rynku warsztatów samochodowych mamy do zaproponowania wyjątkowo ciekawą usługę.

Jednym z wniosków wynikających z analizy funkcjonowania indywidualnych warsztatów samochodowych jest fakt, że spora ich część nie jest obecnie w wystarczającym stopniu przygotowana do konkurowania na wolnym, tak dynamicznie zmieniającym się rynku.

Szansę nie tylko przetrwania, ale i rozwoju daje nasz program WSPARCIA MARKETINGOWEGO.

Macie Państwo możliwość stać się wyjątkowym serwisem samochodowym, a tym samym zapewnić sobie wysoką identyfikację swojej firmy oraz rozpoznawalność wśród klientów. Ta perspektywa to bardzo ciekawa szansa dla Waszego warsztatu.

Żeby z takiej szansy skorzystać, nie musisz mieć na "dzień dobry" wielkich pieniędzy, powinieneś mieć za to inne atuty, jak dostrzeganie wymagań rynku, otwarcie na nowe możliwości współpracy, gotowość wprowadzenia innowacji i zmian.

Musisz pamiętać o tym, że odpowiednio wykreowany wizerunek jest podstawą sukcesu. System Identyfikacji Wizualnej zapewnia nie tylko rozpoznawalność firmy na rynku, ale także podnosi jej prestiż. Dobrze zaprojektowana strona internetowa i charakterystyczne logo, to pierwsza wizytówka działalności, z którą styka się potencjalny Klient. Dlatego tak ważne jest, by wizerunek przedsiębiorstwa został powierzony w ręce profesjonalistów.

 

CO ZYSKUJESZ DZIĘKI WSPÓŁPRACY Z NAMI?

 

OSZCZĘDNOŚCI

Nie musisz inwestować w nowych pracowników, sprzęt, czy oprogramowanie.

 

CZAS

Działamy kompleksowo, począwszy od pomysłu, aż po wykonanie. Nie musisz szukać podwykonawców i pośredników – możesz skupić się na swojej działalności. My zrobimy to za Ciebie.

 

NOWE SPOJRZENIE

Nie jesteśmy ograniczeni strukturami firmy ani jej wewnętrznymi zależnościami, dlatego patrzymy na problemy z dużo szerszej perspektywy. Świeże spojrzenie przynosi innowacyjne pomysły i nową energię.

 

WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE

Powierzając nam promocję swojej Firmy, korzystasz z doświadczenia i wiedzy wielu specjalistów w dziedzinie marketingu, grafiki i reklamy oraz specjalistów w branży motoryzacyjnej.

 

W ramach współpracy możemy zagwarantować Ci wsparcie w zakresie:

Tworzenia identyfikacji Firmy
Projektu i wykonania strony www 
Projektu i wykonania reklamy zewnętrznej 
Projektu i wykonania reklamy wewnętrznej
Projektu i wydruku wszelkiego rodzaju materiałów reklamowych
 Projektu i wykonania odzieży roboczej i promocyjnej


Dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy na przełomie ostatnich lat, wiemy jak ważne jest indywidualne podejście do każdego projektu. Pracujemy wspólnie z Tobą nad opracowaniem koncepcji lub analizą projektu, tak, aby spełniał on Twoje oczekiwania oraz był jednocześnie skuteczny i profesjonalny.

Doradzamy, pomagamy z przekonaniem, iż nasze pomysły będą inwestycją w firmę, okazją na ulepszenie lub rozwinięcie biznesu. 

 

Zapraszamy do współpracy

Zespół  KT Motors