Produkty Premium  Możesz zostać naszym klientem:

- telefonicznie kontaktując się z Działem Handlowym

- osobiście w siedziby firmy zgłoś to pracownikowi biura obsługi    klienta

- wypełnij poniższy formularz i czekaj na kontakt od nas

Poproś o kontakt

Twoje imie i nazwisko lub nazwa firmy:*

Twój nr tel. lub e-mail: *

Treść wiadomości *

 

Niezależnie czy jesteś właścicielem Toyoty, BMW czy Porsche do prawidłowego działania samochodu konieczne jest jego serwisowanie oraz montaż sprawdzonych i pewnych produktów.
W bogatej ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo zarówno części oryginalne, jak i najwyższej jakości zamienniki, stosowane jako części oryginalne przy pierwszym montażu samochodów w konkurencyjnych cenach. Tylko najwyższej jakości części  gwarantują wysoką jakość wykonania, niezawodność i trwałość. Wiąże się to z Państwa bezpieczeństwem oraz zachowaniem gwarancji jakości samochodu.

Nasz asortyment to głównie części pochodzące od liderów rynku aftermarket (części zamiennych) pokrywają one całość oferty do wszystkich marek samochodów produkcji Europejskiej, Azjatyckiej oraz Amerykańskiej zarówno osobowych, sportowych, terenowych jak i busów.
Realizujemy z powodzeniem zamówienia na większość części i podzespołów do takich sportowo-luksusowych marek jak Audi, BMW, Porsche, Lexus, Land Rover, Mercedes, Infiniti, Jaguar, Subaru, Bentley, Maserati, Lamborghini, Rolls-Royce.
Dostarczane do Państwa części poddawane są szczegółowej kontroli jakości przez naszych specjalistów.

Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym w celu ustalenia specjalnych warunków współpracy oraz zakupu potrzebnych części.

Zapraszamy serdecznie do poznania naszej oferty prezentowanej w sklepie  internetowym, do kontaktu telefonicznego, mailowego lub poprzez formularz zamówieniowy.

 

Dołącz do grona Naszych Partnerów

Zespół KT Motors