Dostępność towaru o wysokiej jakości, a zarazem przystępnej cenie jest główną ideą naszej działalności.

JAKOŚĆ istnieje we wszystkich sferach działalności naszej firmy i wpływa na wszystko, czym się zajmujemy; stanowi podstawę nowych koncepcji, decyzji, leży u podłoża naszych realizacji.

Na jakość produktu składają się między innymi cechy takie, jak:

- zgodność ze standardami - stopień, w jakim cechy użytkowe produktu są zbliżone do docelowego standardu,

- trwałość - czas, w którym dany produkt zachowuje swoje własności użytkowe,

- niezawodność - prawdopodobieństwo, że produkt w określonym czasie oraz określonych warunkach nie będzie działał źle lub się nie zepsuje,

- bezpieczeństwo eksploatacji,

- łatwość naprawy,

- zgodność z bieżącymi standardami.

 

Chcielibyśmy podzielić się z Wami wiedzą na temat tego, jak udaje nam się posiadać w ofercie produkty, których jakość jest tak wysoka, a do tego w tak przystępnych cenach.

•    Zaczynamy od etapu produkcji - oznacza to, że dokładnie sprawdzamy, czy nasz dostawca spełnia wysokie światowe standardy produkcji, czy produkty posiadają stosowne atesty i normy; każdego weryfikujemy osobiście, a proponowane produkty testujemy na własnych pojazdach. Wiele firm pomija te ważne elementy. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie jakości oferowanych produktów już na wczesnym etapie.

•    Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i skrupulatna weryfikacja produktów pod kątem ilości reklamacji, zadowolenia użytkowników, szerokości asortymentowej pozwala na określenie czy dany producent pozostaje w ofercie czy zostaje zastąpiony produktami wyższej jakości.

•    Ponadto sami prowadząc punkt sprzedaży detalicznej, dobrze poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Jakość naszych produktów jest dla nas ważna jako kluczowa idea działalności i jako sposób na zapewnienie naszym Klientom tego, co najlepsze. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie.

•    Atrakcyjne ceny, jakie proponujemy, odpowiadają jakości oferowanych produktów. Dodatkowo stosujemy niższe marże niż większość firm z branży, co daje Państwu możliwość zakupów w niskich cenach.

 

Mamy nadzieję, że udało nam się przybliżyć sposób, w jaki staramy się  wprowadzać do sprzedaży najwyższej jakości produkty i zarazem zapewnić ich przystępną cenę. Jeśli więc ktoś zapyta Was, jaka firma może  sprzedawać produkty wysokiej jakości po niskiej cenie, skierujcie go do  KT MOTORS.

 

Dołącz do grona naszych Partnerów

Zespół KT Motors